Vyhledat
  • Menthe

Oddálení ejakulace

Aktualizace: 16. srp 2019

Nemusíte se stát osvícenou duchovní bytostí a sedět na bylinkovém polštáři v hábitu s motivy mandaly, aby jste se stali lepším milovníkem….tantrickým milovníkem.

Základem je stanovit si, za jakým účelem člověk vyhledá tyto prastaré techniky milování. Nejčastější z nich je prodloužení a větší prožitek ze soulouže.

Muž, který umí rozeznat emoce a pocity svého těla dokáže být ihned lepším a výkonnějším milovníkem. Nabývá totiž kontrolu nad vlastním tělem a ta se po čase cvičení stává tak přirozená, že dokáže vnímat i tělo partnerky.

Dochází tedy k dokonalé souhře a sex přestává být obyčejným sexem.

Jak začít?

Vezmu to z pohledu jedince, muže a nebudu se soustředit vyloženě na hotový partnerský pár a moje práce spočívá v objevování sama sebe a koordinování svého těla.

To znamená, že jako základní nejlepší pilíř učení je masturbace.

Při masturbaci neopomíjím okolní faktory...beru ji zodpovědně a vyhradím si dostatek času a klidu. Nechci to totiž odbýt, ale naopak nabýt nové poznatky. Zaujmu polohu, ve které bude mé tělo nejlépe dostupné a uvolněné. Neupínám se na ni a nesnažím se ji zachovat za každou cenu. Co je totiž zajímavé je, že v poloze, ve které začínám masturbovat nemusím zákonitě také vyvrcholit. Mohu tedy v průběhu zjistit, že mi vyhovuje naprosto jiná pozice a tu přirozeně zaujmu v průběhu aktu tak, že na ni paradoxně vůbec nemyslím. Pro začátek ale opravdu myslím na tu, ve které nehrozí nějaké nepřirozené křeče nebo následná bolest.

Mám dostatek času, takže nevolím zkratku a nejdu rovnou na věc. Zavírám oči. Je to jednoduchá pomůcky pro lepší soustředění na vlastní tělo. Doteky, které volím mají různou intenzitu mě příjemnou. Penis není první částí těla, které se dotýkám...naopak ho zatím nechávám nedotčeným a ochablým. Mým cílem není ho co nejrychleji ztopořit...vypouštím to z hlavy stejně tak, jako vypouštím promítání krátkometrážních erotických filmů v mé hlavě, tedy prozatím.

Ruce mi volně pátrají po těle i na místech, které nechávám standartně nedotčená. Soustředím se pouze na svůj dech, který je klidný a pravidelný. Vdechuji vzduch do svého břicha, nikoliv do hrudníku. Cítím, jak se mi břicho zvedá. Střídám hluboké dýchání s mělkým tak, abych neměl pocit, že ztrácím dech. Po chvíli mám své dýchání plně pod kontrolou.

Své dotyky začínám směřovat do středu těla až se ocitám v citlivé části třísel...intenzivnějším třením a letmým přecházením na vnitřky stehen se už jistě dostavuje vzrušení. Je čas na přímý dotek varlat, která mnu v dlaních a zahřívám je. Poté vezmu do obou rukou svůj penis a začínám se stimulací. Stále se nezapomínám soustředit na dýchání do břicha.

Svůj penis znám jako svou nejoblíbenější část těla velmi dobře a vím, jak jej stimulovat tak, abych dokázal dosáhnout vyvrcholení. To ovšem neznamená, že znám veškeré příjemné doteky a tak měním úchopy podle momentálního nápadu, ale bez přehnané pozornosti na tuto činnost. Pouze si zahrávám s možnosti, jestli by ten a ten úchop nebo pohyb mohl být třeba také příjemný. Plně masturbuji a zapojuji i fantazii….začínám se mozkově stimulovat...nevytahuji ale okamžitě zaručená esa z rukávu a nechávám volný průběh různým scénářům. Vnímám stále svůj dech a každé přejetí po své kůži. Vzrušení se stupňuje a ve chvíli, kdy citím, že mě mé vzrušení přemáhá, začínám dýchat velmi zhluboka. Dech směřuji pouze do středu těla, do svého břicha a představuji si, jak se s každým nádechem mé vzrušení rozprostírá do každé části mého těla. V případě, že i přes opravdu hluboké dýchání ztrácím kontrolu a je možné vyvrcholení, pevně penis uchopím u kořene a druhou rukou táhnu varlata směrem od těla. V tu chvíli také na malou chvilku dech zadržím. Je pravděpodobné, že se objeví i první stahy a počátek orgasmu. To je vlastně výhra, protože se dotýkám orgasmu ale neejakuluji. Zachovávám klid. Znovu hluboce rozdýchávám do břicha a svůj dech změlčuji až v okamžiku odeznění největšího vzrušení. V tu chvíli také povolím stisk penisu. Právě jsem prodloužil svůj prožitek...tak proč si to nezopakovat ještě jednou...nebo víckrát :).

Po několika takových cvičeních začínám více vnímat své tělo a mám také lepší odhad na to, kdy je potřeba dýchat opravdu zhluboka a rozprostírat tím nakumulované vzrušení do všech částí těla. Později se dokonce zbavuji pomůcky pro zastavení pomocí pevného stisku….Sexuální energie a vzrušení proudí zplna celým tělem a není soustředěná pouze v intimních partiích. Zjišťuji, že mozková stimulace už také není tak důležitá pro navození orgasmického vzrušení a volně tuhle činnost nechávám odplout. Citím totiž tu energii, která mou prochází a dost možná ji dokážu i uvnitř svého těla vizualizovat a sledovat, kde všude se v daný okamžik nachází.

Ejakulace se nestává prioritou masturbace a klidně dokáži odejít od masturbace plný energie i bez ztráty ejakulátu přesto v daný okamžik uspokojený. Ovládám své tělo as každým dalším cvičením se více a více dotýkám bran orgasmu bez ejakulace, až se jednoho dne brána plně otevře a já i přesto budu mít suchou dlaň :).

29 zobrazení
Kontakt

mail: marketamenthe@gmail.com

tel:    702378987

bankovní spojení:2600762040/2010