Vyhledat
  • Menthe

Když orgasmus nepřichází, běžte mu naproti do sex shopu

Aktualizace: 16. srp 2019

Někdy jednoduše dojde k orgasmickému výpadku, způsobeným z různých důvodů. Například momentální partnerský nesoulad, stresová rodinný situace nebo pracovní. Poté zažíváme orgasmický absťák.

Jak se z něj vymanit?

Z vlastní zkušenosti vím, že je dobré jít orgasmu naproti a to rovnou do sexshopu.

Proč?

Protože přece nechci nakazit svou orgasmickou absencí partnera

Opět proč?

Protože chci orgasmu opět dosáhnout a né se v situaci dále pitvat a přenést tuhle negativitu na svého parťáka:).

Co pokládám za absolutní vynález století je jednoznačně vibrační hlavice.

Touto skvostnou věcí jsem byla obdarována právě od svého partnera s tím, že se stane mým věrným pobočníkem v čase jeho pracovní vytíženosti...a tak se taky stalo.

Nyní se několikrát v měsíci ocitnu na divokém západě a vibrační hlavice jezdí na pravidelné výlety zásadně se mnou.

Vibrační hlavice je dnes naprosto dostupnou a mnohaúčelovou záležitostí a zaručí orgasmus i kdyby jste ho zrovna nechtěli:)

vibrační hlavice na první pohled může působit lehce mimo sekci sexuálních pomůcek a spíše jako masážní strojek...ano, dá se určitě využít jako masážní pomůcka na bolavou šíji, ale ty nejlepší kouzla předvádí právě v oblasti klína.

Vibrační hlavice se dá dnes běžně pořídit do 2 tis. a to s překvapivě příjemným povrchem, který reálně připomíná lidskou kůži a s několika velice užitečnými programy.

Vibrační hlavice má odlišné rozprostření vibrací a to do větší plochy, než klasické vaginální vibrátory a také díky (většinou) dvoum nezávislým motorům. To zajišťuje velice příjemné dráždění i okolních částí vagíny a neomezuje se pouze na klitoris. Dochází tedy k většímu prokrvení a stimulaci za kratší dobu. Vibrace jsou navíc odlišné od klasických vibrátorů a to především svou intenzitou a rychlostí přenesených vibrací.

Co určitě pro začátek doporučuji je udělat si opravdu pohodlí. Vibrační hlavice má malou nevýhodu a to je její váha. Při delší stimulaci je pravděpodobné, že Vás postihne syndrom karpálního tunelu. I tomu se dá zabránit tím, že si druhý konec jednoduše o něco podepřete a hlavici volně položíte mezi své nohy. Uvolníte tím ruce a stimulujete požadovaná místa pouze pohyby pánví. Je to příjemné proto, že máte absolutně volné ruce a ty můžete využít k příjemným dotykům na svém těle.

Díky právě zmiňovanému materiálu je její použití příjemné bez jakéhokoliv lubrikačního gelu. V případě varianty podepření konce hlavice ale doporučuji malé množství lubrikantu, aby hlavice příjemně klouzala po genitáliích a neměla tendenci se o nějaký ten hrbolek zaseknout. Příjemnou zábavu.

20 zobrazení
Kontakt

mail: marketamenthe@gmail.com

tel:    702378987

bankovní spojení:2600762040/2010