Vyhledat
  • Menthe

Být Dominant i Subík Má výhody

Jak se z přesvědčeného dominanta stane na okamžik subík? 

Hlavně nenápadně, aby nepojal podezření, že dochází k transformaci:)

Jako žena switch povahy mám ráda tu různorodost rolí a nejsem tedy primárně dlouhodobě uspokojená jen s tou jednou roličkou jak subinka nebo domina. Co se ale stane, pokud v životě natrefíte na sexy dominanta, který je tak zatvrzelý, že Vás donekonečna přesvědčuje o svém jasném dominantním postavení a přes to v posteli vlak nejede? Pousměju se a mnohem lépe si tu transformaci užiji.

Dopřála jsem mu dokonalý zážitek se subinkou. Užívala jsem si toto postavení, jelikož jsem jeho dominanství věřila a mělo dobrý základ. Po nějakém čase jsem již byla plně oddaná a poskytla své tělo momentálním dominantním představám, bez vkrádajícího se pocitu strachu. Vytvořila se mezi námi vzájemná důvěra a ta zajistila dobrý základ sexuálního vztahu.

Jako správný dominant si liboval i v pozách, kdy jsem já jako jeho poslušná holka klečela pod ním,silným a sebejistým mužem. Obšťastňovala jeho chloubu, ale také anální věneček :). A dnes?

Dnes přede mnou můj dominant klečí a je naprosto oddaný on mě. Důvěřuje mi, že mu nebudu činit nic nepříjemného a i přesto už dávno opustil svou komfortní zónu. Definitivně přestal být výhradním dominantem ve chvíli, kdy v jeho zadečku zmizel anální kolík.

Celý proces ovšem trval rozhodně déle, než jeden jediný týden :). Trval bezesporu několik měsíců. Tenhle konkrétní dominant byl totiž něco, jak muž, kterému nebyla nikdy dříve v minulosti poskytnuta slast a uspokojení plynoucích i z jemných doteků a stimulací bez dvakrát tak rychlejšího srdečního tepu a potu na zádech. Nebyl v době, kdy jsme se potkali zrovna ve stavu, kdy by volně přijímal veškeré jinak příjemné smyslové vjemy. Začala jsem něčím, co má zaručený téměř vždy kladný ohlas, různými druhy masáží. Poté jsem přešla na mojí specialitku a to olejovou masáží penisu a varlat. Ten pohled, když dáváte muži naproti poprvé takový zážitek je k nezaplacení :).

Od vytřeštěných očích, co se to sakra děje, až po zběsilé mačkání polštáře pod jeho hlavou a podhledy někam nahoru, do nedohledna.

V jeho absolutním rauši ale nezapomínám na misi objevování. Ruce naplno věnuji roztouženému klínu partnera. Najednou se ocitnou na mužovu zadečku tak, že už mám ukazováček do půlky uvnitř a muž se nijak nebrání. Bříškem prstu jemně nahmatat prostatu a vnímat tu pulzaci. Do minuty je vymalováno :). Naprosto jinak intenzivně prožitý orgasmus. A od té chvíle byla brána k subinkovskému poznání otevřena.

35 zobrazení
Kontakt

mail: marketamenthe@gmail.com

tel:    702378987

bankovní spojení:2600762040/2010