Markéta Menthe Vavříková

Sexualita mě fascinovala snad již před samým nástupem puberty a tak mi brzy přišlo naprosto běžné, ptát se na otázky, o kterých se standardně mlčí. Díky odpovědím a osobnímu rozvoji v rámci četby a studia nyní dokáži efektivně obohatit Váš sexuální život a dát mu potřebný driving.

Sexualita má výhodu…

I když máme pocit, že nemůže být za tak dlouhou dobu už nic tajemstvím...překvapí nás.

Tento pocit poznání mě vrhá do nových pohledů, situací a vášní a to aktivně čtyři roky.

To je zhruba doba, kdy jsem objevila svou vlastní sexualitu a přístup k ní naprosto naplno změnila.

Nyní to přestalo být jen tlachání o sexu s kamarádkami a dokonalé odbornosti po lahvi vína.

 

Aktivně jsem objevovala publikace tančící kolem sexu ze všech vydaných stran a úhlů od našich známých publicistů a posléze i zahraničních, jelikož náš domácí trh příliš aktuálních a poučitelných odkazů nevlastní.

 

Když se koníček stane vášní a tak se taky stalo. Každé specifické odvětví, ať už sexuologie jako věda, či tantrické milování, je jako okvětní lístek a pokud se ponoříte do zkoumání, vznikne celá květina.

 

Propojením těchto odvětví jsem vytvořila pomyslný střed a balanc a díky tomu posouvám sexualitu dopředu.

 

Techniky na kurzu ovšem nevznikly jen četbou a studiem, ale také pořádnou praxí. Je skvělé, že po vyzkoušení inovace v ložnici nemusíte čekat týden na písemné vyjádření od partnera. Vidíte ho totiž v ten moment přímo před sebou a tak Vám utkví všechno ještě pevně v mysli...rukách...:-).

 

V čem všem je dobré experimentovat prozradí můj blog. Jeho čtení je na vlastní uvážení a je zde potřeba dávka odvahy a schopnost nadhledu :-).

Kontakt

mail: marketamenthe@gmail.com

tel:    702378987

bankovní spojení:2600762040/2010